Investiční lekce – 08-01-2020

Již několik let poskytujeme klientům investiční poradenství. Chceme, aby se v tomto prostředí lépe orientovali a vydělávali peníze svými investicemi. Jedná se o odbornou a specializovanou činnost zaměřenou na pomoc. Náš finanční poradce klientovi poskytuje odborný názor na řešení životních potřeb v oblasti jeho privátních financí, což zahrnuje poskytování rad ohledně hospodaření s finančními prostředky, vytváření majetku a investování finančních prostředků soukromých a veřejných subjektů.

Spravujeme své portfolio a používáme stejné informace, které dáváme k dispozici v rámci našeho poradenství, ať už se jedná o aktivní správu investičního portfolia, investiční tipy nebo individuální konzultace. Obchodujeme akcie, komodity i měnové páry na nejvýznamnějších finančních trzích a stejné možnosti předkládáme i našim klientům.

Prozkoumejte blíže naše investiční poradenství pro růst vašeho majetku.

Investiční lekce – 25-12-2019

Pro osoby s trvalým bydlištěm v České republice a pro daňové rezidenty této země podléhá zdanění zisků platným daňovým zákonům dané země. V souvislosti s akciovým trhem se tato problematika týká zisku z prodeje akcií či komodit, daně z dividend a daně z úroků.

Pro základní vysvětlení přináším článek osvětlující danou situaci, ovšem protože se situace v oblasti daní při prodeji akcií, daní z dividend i úroků mění každý rokem, je vhodné vaši aktuální situaci konzultovat s daňovým poradcem.

Jaké daně se vztahují na výnosy z prodeje akcií? Jak zdanit zisk z obchodování na burze ať už doma nebo v zahraničí? Jak funguje zdaňování dividend, které jako akcionář dostáváte? Na to vše vám odpoví můj  podrobný článek o daních a akcích.

Investiční lekce – 11-12-2019

Money management je nesmírně důležitá část obchodní strategie, kterou by žádný investor nejen na forexovém trhu neměl podceňovat. Sepsal jsem pár informací a rad, jak ochránit váš investiční kapitál při investování na akciové burze nebo při obchodování s komoditami či měnami.

Tato money management pravidla vycházejí z díla Alexandra Eldera, který byl původním povoláním praktický psychiatr a dokázal svým jedinečným pohledem na psychologické aspekty komoditního obchodování oslovit převážně tisíce nováčků, kteří v jeho knihách velmi často nacházejí řadu praktických rad, jak začít v komoditách patřičně prosperovat.

Zjistěte více o money managementu pro investiční účet.