Bohužel, zatím nejste členem VIP klubu

Obsah, který se pokoušíte zobrazit, je vyhrazen pouze pro členy Richardova VIP Klubu pro investory a obchodníky. Pro získání přístupu se staňte se členem klubu – detaily naleznete níže.

Pokud jste již členem, pak použijte přihlašovací box vpravo na stránce.

Dívejte se mi přes rameno
a vydělávejte se mnou

 

Šetřete svůj čas

Každý týden budete mít přístup

k řadě článků, pravidelných analýz a hodnocení trhů, které sám sestavuji pro vlastní realizaci obchodů. Sleduji ověřené informační zdroje, ze kterých vybírám to podstatné.

k přehledu atraktivních příležitostí rozdělených na zajímavé sektory , komodity a různé světové trhy (vyspělé i ty rozvíjející se).

k přehledu konkrétních akciových titulů, které považuji v daném okamžiku za zajímavou obchodní příležitost.

 

Získejte větší jistotu při investování

Pro členy klubu publikuji podrobné detaily o tom, jak lze zobchodovat konkrétní příležitost, tj. při jaké ceně nakupuji, kdy prodávám a kam si nastavuji ochranný stop loss příkaz.

 

Začněte pracovat na vytvoření kapitálu pro pohodlný život bez omezení

Obchodní příležitosti, které obchoduji,mi dosud dovolily vydělávat více, než nabízejí běžné bankovní produkty.

 

Vybudujte si tak finanční svobodu

Obchodní strategie, které používám, mi umožňují vytvořit si zdroj příjmů v rozsahu, který pohodlně zabezpečí rodinu i děti.

Zkuste mne napodobit! Získaná finanční svoboda přináší klid i uspokojení a dovolí člověku realizovat plány, ať už se jedná o cokoli – možnost cestovat, víc utrácet při běžných výdajích nebo zakoupit krásnější a větší dům.

 

Objednejte si členství hned!